Деокуповані села

Села у Київській області першими відчули усі жахіття війни та дій загарбників. Але, нажаль, про них мало говорять та мало допомагають, бо село ж то не місто. Тому ми вирішили, що селам потрібне Майбутнє.

Варіанти допомоги

Ми відкриті до запитів та постійно розвиваємо маштаби допомоги деокупованим селам. Тому, якщо жоден із варіантів стандартної допомоги не підходить, ми готові розглянути можливість інших підходів допомоги.

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

Лише за липень наш фонд доставив понад 300 продуктових наборів. Більше 80% з усіх заявок про допомогу — із проханням про надання гуманітарної допомоги з харчуванням та засобами гігієни

Одяг та побутові речі

Нажаль більшість втратила не тільки свої речі, а й домівки. Тому допомога одягом та взуттям – це едине чим ми взмозі допомогти. Газові балони, обігрівачі, подушки, постільна білизна, меблі та інші необхідні речі по потребі

Дитяча гігєна та їжа

Діти наше Майбутнє, а у деокупованих селах їх було дуже багато і зараз їх батькам дуже потрібна допомога у найважливіших речах – їжі та засобах гігєни, які, нажаль, дуже дорого коштують.

Витяги зі звітів по допомозі

Це лише невеликий перелік того, що ми встигли зробити для стареньких людей з 24 лютого 2022 року

Звітність по роботі фонду

Для того, щоб кожен наш партнер та волонтер були впевнені у прозорості та чесності нашого фонду – ми створили окрему сторінку зі звітами допомоги. Щомісяця ми додаємо нові звіти та деталі по роботі фонду.

Кому ми надаємо обігрівачі та газові балони?

Зима близько, але завдяки окупантам та загарбникам, не всі у Київській області зможуть її пережити без опалення та можливості приготування їжі.

► Постраждалі багатоповерхівки

Малоймовірно що багатоповерхівки до початку зими вийде не тільки відбудувати, але й повністю відновити постачання води, газу та опалення.

Люди, що зараз проживають у багатоповерхівках готують їжу та миються у дворі. І не знають як переживуть зиму та де. 

Тому ми допомагаємо їм газовими балонами, плитами та електричними обігрівачами.

► Зруйновані та модульні будинки

Є сім’ї у яких вже немає будинку, але для них інші благодійні організації будують тимчасове житло. Воно на 100% пристосовано для того, щоб жити у зимку, але, як то кажуть, є одне “Але”.

Всередені будинку є тільки електрика та (у деяких випадках) вода. Відсутня техніка та будь-які варіанти опалення. 

Тому ми допомагаємо їм газовими балонами, плитами та електричними обігрівачами.

Що всередені продуктових наборів?

Наш фонд обрав вектор – придбання продуктів харчування у українських виробників. Таким чином мине тільки підтримаємо українських підприємців, а ще й перевіряємо строки придатності на кожному товарі. Ми на 100% впевнені у якості продукції.

Вартість одного набору (з усім вище перерахованим) – 1000 грн