Напрямки допомоги

Війна, окупація територій України залишили шрами на кожному українцю де б він не перебував – втрата близьких людей, втрата домівки, втрата емоційної рівноваги та можливості забезпечувати прожиття.

БФ “Майбутнє” було створено за для допомоги тим, хто пережив страшні події війни та окупації та зробити їх життя хоч трохи легше, а найголовніше не втрачати віру у наше світле майбутнє в Україні.

Ми маленький фонд людей з великим серцем!

Географія та можливості фонду – Київ та Київська область.

Напрямки діяльності фонду

Ми безмежно вдячні нашим Бабусям та Дідусям за наше дитинство та можливість жити у Вільній країні. Але зараз їм дуже потрібна наша допомога, щоб пережити усі жахи війни – приєднуйтесь!

Села у Київській області першими відчули усі жахіття війни та дій загарбників. Але, нажаль, про них мало говорять та мало допомагають, бо село ж то не місто. Тому ми вирішили, що селам потрібне Майбутнє – приєднуйтесь!

У нашому фонді близько 20 волонтерів, які щоденно допомагають у Києві та Київській області. АЛЕ…. Вони самі ніколи не скаржаться що в них закінчуються сили та у них у самих купа проблем. Тому ми просимо допомогти Майбутньому!

ЗАВЕРШЕНО

ЗАВЕРШЕНО

ЗАВЕРШЕНО

ЗАВЕРШЕНО

Важко описати що відчувають ті, хто залишився без домівки через дію окупантів на нашій землі. Звісно, наш фонд не займається відбудовою, але ми взмозі допомогти людям у тому, щоб пережити цей жах та зиму – приєднуйтесь!

Багато людей нашої країни були вимушені виїхати з своїх домівок та осісти у інших містах нашої країни. Вони виїзджали без нічого. Без одягу, засобів гігієни та інколи, без засобів на існування. Тому ми просимо допомогти Майбутньому!

Наші захисники та діти, які потрапляють під час війни в лікарню – найнезахищені українці. Їм потрібні ліки, спеціальне обладнання та операції, які потребують фінансових затрат, на які, нажаль, у більшості немає фінансової можливості. Тому ми просимо допомогти Майбутньому!

Наш спокій цілковито залежить від ТРО та ЗСУ. Ці відважні хлопці та дівчата окрім екіпіровки тапатронів дуже потребують їжу та повсякденні речі. Тому ми обрали допомогу саме первинно необхідними речами. Ми просимо допомогти Майбутньому та наблизити Перемогу разом!