Допомога Майбутньому

У нашому фонді близько 20 волонтерів, які щоденно допомагають у Києві та Київській області. Вони бачать скільки горя та біди зазнали люди від російської окупації та військової агресії. Щомісяця близько 1500 км вони знаходяться в дорозі, а не з рідними. А зима наближається.

АЛЕ…. Вони самі ніколи не скаржаться що в них закінчуються сили та у них у самих купа проблем.

Тому ми просимо про допомогу! Зараз ми збираємо гроші для наших волонтерів на пальне та каву. Щоб коли вони були у дорозі,змогли відчути тепло вдячності поряд з ними.

На що ми витрачаємо "Допомогу Майбутньому"

Ми розуміємо, що ресурси всередині людини не безкінечні. Їм потрібно підпитуватись позитивом, щоб кожного разу робити крок вперед та наближати разом з вами нашу Перемогу.

Пальне

Щомісяця наші хлопці та дівчата знаходяться в дорозі близько 1500 км. Інколи на пальне вони витрачають власні кошти. І такі витрати вибивають їх з нормального життя. Ми хочемо, щоб вони фокусувались на допомозі, а не шукали варіанти придбання бензину.

Кава та перекус

Під час поїздок та допомоги наші волонтери інколи забувають просто поїсти та видихнути. Тому ми збираємо допомогу на окремі хвилини тиші та спокою лише для себе, щоб наші помічники змогли відновити сили та почати допомогу.

Фінансова допомога

Кожна людина має фінансові зобов’язання перед державою. Особливо гостро це відчувається під час війни. Ми допомагаємо фінансово тим волонтерам, що приділяють максимум часу волонтерству, а не власному заробітку на життя.

Долучайся - допомагай!

Обери варіант допомоги, який тобі найбільше комфортний. Кожна гривня буде витрачена на допомогу тим кому обрав.

Звітність по роботі фонду

Для того, щоб кожен наш партнер та волонтер були впевнені у прозорості та чесності нашого фонду – ми створили окрему сторінку зі звітами допомоги. Щомісяця ми додаємо нові звіти та деталі по роботі фонду.