FAQ -Часті запитання

Всі благодійні внески спрямовуються на допомогу за головними напрямками діяльності Фонду. Детальніше про всі напрямки за посиланням:

Ви можете перерахувати гроші, як на окремі напрямки за вашим вибором, так і вцілому на рахунок фонду. Гроші що надходять на загальні рахунки розподіляються по напрямкам діяльності за необхідністю.

Наш пріоритет — допомога селам. Ми не приймаємо індивідуальні запити від однієї людини, або від родичів/друзів/знайомих із проханням допомогти їх близьким.

Також ми не виконуємо індивідуальні замовлення за ваші внески (наприклад, якщо ви скинули гроші на рахунки Фонду і хочете, аби ми виконали ваше конкретне замовлення за списком). Тобто, ми не працюємо як магазин.

Щоби отримати допомогу, слід заповнити цю форму: https://forms.gle/JM8T89ymXxo2xbaC7

Волонтери фонду читають коментарі, але не відповідають на всі. У першу чергу ми відповідаємо коментаторам на пропозиції допомоги — у особисті повідомлення.

В Україні є закон «Про благодійну діяльність та благодійні організації». Тут є визначення про «Адміністративні витрати» та про те, що їхня сума не може перевищувати 20% надходжень фонду. Керуючись цим законом, ми виділяємо на нашу діяльність частину коштів, що надходять.

Для нашої команди робота у Благодійному Фонді «Майбутнєй» завжди стоїть на першому місці. Кожен з нас присвячує їй максимальну кількість часу та віддає душу та серце. Кожен з нас має свої обов’язки та графік. Саме тому для нас це — основний вид діяльності. І завдяки зарплаті ми можемо на всі 100% віддаватись своїй улюбленій справі та вчасно вирішувати будь-які питання, пов’язані з роботою Фонду.

Наш Фонд не фінансується жодною політичною чи релігійною організацією, тому ми створили програму “Адміністративні витрати”. Вона потрібна для того, щоб фонд «Майбутнє» продовжував свою роботу та реалізовував проекти.

Куди йдуть гроші з програми “Адміністративні витрати”:

  • зарплати співробітникам;
  • оренда офісу та складу;
  • комунальні послуги;
  • послуги телефонного зв’язку та інтернету;
  • юридичні послуги;
  • послуги маркетингу та PR;
  • логістика.

За кожною статтею витрат ми готуємо звітність та прозоро відповідаємо на всі питання, які можуть виникнути у благодійників. Наша діяльність – це постійна та системна робота заради майбутнього нашої країни! Ми дякуємо вам за те, що розумієте важливість роботи кожного з нас! Разом ми можемо зробити більше добрих справ!

Вказана вами сума автоматично списуватиметься з вашої картки щомісяця. Списання наступних місяців будуть відбуватися в дату, коли відбувся перший платіж.

Ви можете допомогти Фонду онлайн. Соціальні мережі — це чудовий спосіб зібрати навколо себе однодумців. Якщо ви активний користувач соціальних мереж, ви можете:

  • запросити своїх друзів підписатися на сторінку нашого Фонду;
  • поділитися нашими дописами та розповісти про проекти Фонду, які потребують внесків.

Ваша активність збільшує охоплення нашої сторінки та кількість людей, які поділяють наші цінності. Разом ми можемо зробити набагато більше.

Щомісяця Фонд публікує звіт про результати своєї роботи та реалізовані задачі. Їх можна побачити за посиланням:

Якщо ви або ваша організація бажаєте стати партнером Фонду, надішліть нам запит на співпрацю на partnership@future-ua.com

Хочеш допомогти?

Обирай напрямок допомоги який тобі до душі та слідкуй за результатами нашої допомоги у соціальних мережах