Допомога стареньким

Поки держава зайнята важливими справами, які наближають нас до перемоги, благодійний фонд «Майбутнє», взяв на себе опіку над тими, хто завжди був поряд, хто допомагав будувати нашу прекрасну країну, а саме бабусі та дідусі, які з якихось причин залишилися самі.

Якщо поряд з вами живе самотня бабуся чи дідусь 70+ років – заповніть анкету. Наші волонтери, стануть надійним та вірним янголом-охоронцем для них.

Варіанти допомоги

Ми відкриті до запитів та постійно розвиваємо маштаби допомоги стареньким людям. Тому, якщо жоден із варіантів стандартної допомоги не підходить і потрібно щось більше – ми розглядаємо кожну потребу стареньких Ба та Ді окремо.

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

Лише за липень наш фонд доставив понад 300 продуктових наборів. Більше 80% з усіх заявок про допомогу — із проханням про надання гуманітарної допомоги з харчуванням та засобами гігієни

Лікарські засоби

В рамках проекту адресної допомоги літні люди можуть отримати від фонду медикаменти, які не видаються державою безкоштовно.

Одяг

Нажаль більшість втратила не тільки свої речі, а й домівки. Тому допомога одягом та взуттям – це едине чим ми взмозі допомогти

ПОБУТОВІ РЕЧІ

Газові балони, обігрівачі, подушки, постільна білизна, меблі та інші необхідні речі по потребі

Долучайся - допомагай!

Обери варіант допомоги, який тобі найбільше комфортний. Кожна гривня нбуде витрачена на допомогу стареньким у києві та Київській області.

Витяги зі звітів по допомозі

Це лише невеликий перелік того, що ми встигли зробити для стареньких людей з 24 лютого 2022 року. В середньому за місяць ми робимо:

Звітність по роботі фонду

Для того, щоб кожен наш партнер та волонтер були впевнені у прозорості та чесності нашого фонду – ми створили окрему сторінку зі звітами допомоги. Щомісяця ми додаємо нові звіти та деталі по роботі фонду.

Як ми гарантуємо допомогу?

Розуміючи, що існує багато шахрайства та «кумовства» і допомога може не дійти до тих, хто дійсно потребує. Наші волонтери проводять дуже кропітку підготовку перед кожною поїздкою. Допомогу ми надаємо адресно, а не роздаємо усім бажаючим, тому ми реально бачимо, що допомога надійшла до тих, хто її потребує. Як відбувається процес допомоги?

1.

Офіційний запит до сільської влади та ТРО щодо стареньких людей, що потребують допомоги

2.

Лише адресна доставка допомоги з перевіркою правдивості наданої інформації

3.

Виявлення додаткових потреб у стареньких БА та ДІ на місці

Ми все перевіряємо самі, бо несемо відповідальність перед кожним партнером, спонсором та волонтером.

Що ж за продуктові набори?

Наш фонд вибрав вектор – придбання продуктів харчування у українських виробників. Таким чином мине тільки підтримаємо українських підприємців, а ще й перевіряємо строки придатності на кожному товарі. Ми на 100% впевнені у якості продукції.

Орієнтовна вартість одного продуктового набору – 1000грн