Знищені будинки

Важко описати що відчувають ті, хто залишився без домівки через дію окупантів на нашій землі. Звісно, наш фонд не займається відбудовою, але ми взмозі допомогти людям у тому, щоб пережити цей жах та зиму – приєднуйтесь!

Варіанти допомоги

Ми відкриті до запитів та постійно розвиваємо маштаби допомоги стареньким людям. Тому, якщо жоден із варіантів стандартної допомоги не підходить. Якщо потрібно щось більше – ми розглядаємо кожну потребу стареньких Ба та Ді окремо.

Їжа та засоби гігієни.

Лише за липень наш фонд доставив понад 300 продуктових наборів. Більше 80% з усіх заявок про допомогу — із проханням про надання гуманітарної допомоги з харчуванням та засобами гігієни.

Лікарські засоби

В рамках проекту адресної допомоги літні люди можуть отримати від фонду медикаменти, які не видаються державою безкоштовно.

Одяг

Нажаль більшість втратила не тільки свої речі, а й домівки. Тому допомога одягом та взуттям – це едине чим ми взмозі допомогти

Витяги зі звітів по допомозі

Це лише невеликий перелік того, що ми встигли зробити для стареньких людей з 24 лютого 2022 року

Звітність по роботі фонду

Для того, щоб кожен наш партнер та волонтер були впевнені у прозорості та чесності нашого фонду – ми створили окрему сторінку зі звітами допомоги. Щомісяця ми додаємо нові звіти та деталі по роботі фонду.

Як ми гарантуємо допомогу?

Розуміючи, що існує багато шахрайства та «кумовства» і допомога може не дійти до тих, хто дійсно потребує. Наші дівчата Наталія та Світлана проводять дуже кропітку підготовку перед кожною поїздкою. Допомогу ми надаємо адресно, а не роздаємо усім бажаючим, тому ми реально бачимо, що допомога надійшла до тих, хто її потребує. Як відбувається процес допомоги?

1.

Офіційний запит до сільської влади та ТРО щодо стареньких людей, що потребують допомоги

2.

Лише адресна доставка допомоги з перевіркою правдивості наданої інформації

3.

Виявлення додаткових потреб у стареньких БА та ДІ на місці, щоб дізнатись що ще їм необхідно

Ми все перевіряємо самі, бо несемо відповідальність перед кожним партнером, спонсором та волонтером.

Що ж за продуктові набори?

Наш фонд вибрав вектор – придбання продуктів харчування у українських виробників. Таким чином мине тільки підтримаємо українських підприємців, а ще й перевіряємо строки придатності на кожному товарі. Ми на 100% впевнені у якості продукції.

Вартість одного набору (з усім вище перерахованим) – 980 грн

Хочеш допомогти?

Обирай напрямок допомоги який тобі до душі та слідкуй за результатами нашої допомоги у соціальних мережах